VALLEJO ARTIST AKRİLİK BOYA 200ML S1 308 RAW UMBER

Marka
Ürün Kodu : VALLEJO-17308
VALLEJO ARTIST ACRYLIC PAINT

Vallejo Akrilik Artist Boyalar ; % 100 akrilik reçine dispersiyonunda, güzel sanatlar için en geniş saf pigment yelpazesinden birini içerir. Renkler, en yüksek kalıcılık ve ışığa dayanıklılık derecesini sunar.

Geleneksel yöntemlerin ardından, aralıktaki renklerin çoğu, maksimum saflık ve renk mukavemeti ile sonuçlanan bir pigment ile formüle edilmiştir.

Renk yelpazesi, doğasına bağlı olarak cadmium ve kobalt, organik pigmentler, doğal toprak renkleri ve sentetik demir oksitler içerir.Opak veya saydamdır. Her formül, her bir pigmentin özelliklerini ortaya çıkarmak için ayrı ayrı geliştirilmiştir. Ürün yelpazesine iki adet Titanyum Beyazı , Beyazlığı ve opaklığı için Rutil , karışımları ve pastel tonları elde etme kalitesi için Anataz dahildir.

AV Artist Acrylic'in yoğunluğu ince fırçalardan ağır impastolara kadar tüm tekniklere izin verir. Boyalar, büyük bir esneklikle mat bir şekilde hızla kurur.

Sanatçılara özellikle tavsiye ettiğimiz Vallejo Akrilikleri kesinlikle denemelisiniz.Artist akrilikler sekmesinde yer alan ama ücret olarak diğer artist akriliklerden çok daya uygun fiyatlıdır.

Renk seçenekleri çok geniştir ve bunlarla birlikte yadımcı malzme seçenekleri geniş olduğu için tüm ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

ART SANATSAL güvencesiyle…

Satışta bulanan gramajlar: 60ml – 200ml – 500ml.

Made in Spain

 


Popüler Ürünler