HAKKIMIZDA

ART SANATSAL MAĞAZACILIK A.Ş.

 

1978 yılında Bursa'da perakende mağazası ile faaliyete başladığımız Art Sanatsal mağaza ile 2013 yılında İstanbul Kadıköy'de ikinci şubemizi açmış bulunmaktayız. İstanbul Kadıköy’de bulunan

800 m2‘lik 4 katlı mağazamızda, geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ülkemizde 81 il ve 300 ilçeye yayılmış iş ortaklarımız haricinde, geniş ürün yelpazemizi son kullanıcılara ulaştırmayı hedefledik, insan odaklı ve yenilikçi yönetim anlayışımız ile kısa zamanda sanatsal sektörün lider kuruluşları arasında yer aldık.

Şimdi, sürekli gelişen geniş ürün yelpazemizi Online Alışveriş sayfamız www.artsanatsal.com.tr 'den tüm Türkiye’ye hızlı, kolay ve güvenli alışverişi sunuyoruz.

 

Geleceğimiz olan çocuklarımızın kullandığı ürün grupları başta olmak üzere, diğer kullanıcıların ve eğitmenlerimizin tercih etmiş oldukları ürünlerde mutlaka dikkat etmeleri ve aramaları gereken

Uluslararası arenada da kabul görmüş sağlık ve çevre belgelerimiz mevcuttur. Çevre ve insan sağlığına vermiş olduğumuz önem doğrultusunda ürün satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.


Art Sanatsal Mağazacılık A.Ş.olarak sahip çıkmakla yükümlü olduğumuz sorumluluklarımızı yenilikçi ve özgün çalışmalarımız ile zenginleştirerek; insan sağlığına, eğitime ve çevremize karşı olan duyarlılığımıza bundan sonrada devam edeceğiz.