VALLEJO HOBBY PAINT SPREY 400 ML GERMAN FIELD GREY

Marka
Ürün Kodu : VALLEJO-28006
Vallejo Hobby boya spreyleri, metal, plastik ve reçineden yapılmış tüm modellerde ve minyatürlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş, temel kaplama ve yüksek pigmentli rengin mükemmel bir kombinasyonudur. Yeni, orijinal ve benzersiza mat, kendiliğinden yayılan bir yüzey bırakır.
Vallejo Hobby boya spreyi çeşitleri 3 temel renk, 19 fantezi ton, 5 İkinci Dünya Savaşı AFV rengi, 4 İkinci Dünya Savaşı piyade rengi ve 3 vernik (toplam 34 renk) içerir.
Yeni sprey renkleri, setler ve modeller için renk çeşitlerimizde bulunan ilgili tonlarla mükemmel bir şekilde eşleşir, böylece iki boyama tekniği birleştirilebilir.
Her Hobby Boya Spreyi, üstteki renkli halkaya uygulanan orijinal rengi gösterir ve 2 farklı nozul ile donatılmıştır; biri düşük akışlı, özellikle ince çizgiler ve küçük ayrıntılar için, diğeri orta akışlı, daha kalın çizgiler ve daha geniş alanları kaplamak için önerilir; düşük basınç valfi mükemmel püskürtme kontrolü sağlar.
Seri, minyatürlerinizi tutarken ek koruma sağlamak ve genel olarak tek tip bir görünüm vermek için tavsiye edilen Parlak, Mat ve Saten olmak üzere 3 farklı vernikle tamamlanmıştır.