Kategori

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar


Ürün Listesi


İçerik Detay

YAĞLI BOYA SETİ

Yağlı boyalar tek tek satışa sunulduğu gibi birer set halinde de satışa hazır hale gelebilmektedir. Oldukça fazla işleve sahip olan yağlı boya başlangıç setleri de resim sanatına adım atanlar için büyük avantajlar sağlamaktadır.
 
Yağlı boya setinin en önemli işlevi istenilen tüm renklerin bir arada oluşu ile etkili çalışmaların kolaylıkla yapılabilmesidir. Geniş renk skalası ile sanatçılara, ressamlara, grafikerlere ve tasarımcılara önemli bir kaynak olan yağlı boya setlerinin günümüzde  kullanımı bir zorunluluk haline gelmiştir.
 
Yağlı boya seti kapsamında 8’li, 12’li, 16’lı, 24’lü, 36’lı ve 48’li yağlı boya seti, yağlı boya başlangıç seti, Talens yağlı boya seti, Williamsburg yağlı boya seti ve daha birçok yağlı boya setini www.artsanatsal.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz. 
 
Yağlı boya seti sizlere resim boyamada pratik çözümler sunan bir settir. Dolayısıyla kullanacağınız yağlı boya seti hem daha kısa sürede çalışmanızı tamamlamanıza yardımcı olacak hem de hayalinizdeki boyaları tuvalde görsel bir şölene dönüştürebileceksiniz.

Yağlı Boya Fırça Seti

Yağlı boya fırça seti resim boyama noktasında önemli avantajlar sağlamaktadır. Kimi noktalarda ince uçlu fırça gerekir; kimi zaman ise kalın uçlu fırça gerekebilir. Dolayısıyla sürekli olarak her defasında yeni bir fırça almak yerine set haline getirilmiş yağlı boya fırça seti daha kullanışlıdır.
 
Profesyonel yağlı boya fırça seti ile hem ressamlar hem de güzel sanatlar öğrenciler faydalanmakta öte yandan hobi olarak resim yapanlar da ihtiyaç duymaktadır. Yağlı boya fırçalar yağlı boyaların yüzeylerde daha iyi tutunması için vazgeçilmez malzemelerdir. Bundan dolayı yağlı boya fırça seti kullanımını Art Sanatsal olarak tavsiye etmekteyiz.
 
Öte yandan yağlı boya fırça seti ile farklı fırça uçlarını deneme fırsatı elde edebilirsiniz. Yağlı boyanız ne kadar kaliteli olursa olsun eğer yağlı boya fırçanız belirli bir kalitede değilse istediğiniz yağlı boya çalışmasını yapamazsınız. 
 
Resimde koyuluk, açıklık, keskinlik, parlaklık ya da matlık durumunu fırçalarla oluşturabilirsiniz.

Yağlı Boya Seti Fiyatları

Yağlı boya seti fiyatları, set içerisinde boya sayısına, kalitesine, markasına ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Yağlı boya fırça seti de yine aynı biçimde değişiklik göstermektedir. 
 
Yağlı boya seti denildiğinde akla ilk önce Talens yağlı boya seti ve Williamsburg yağlı boya seti gelmektedir. Bu setlerin de fiyatları da setin içeriğine göre değişiklik gösterir. 
 
Yağlı boya fırça setinde ise öne çıkanlar ise  Vincent, Tintoretto ve S.T.Petersburg yağlı boya fırça setleridir.