Kategori

Markalar

Fiyat Aralığı

Fırsatlar


Ürün Listesi


AKRİLİK BOYA SETİ NEDİR?

Akrilik boyalar teker teker satışa sunulduğu gibi setler halinde de satışa sunulmaktadır. Özellikle de 6’lı, 12’li, 24’lü ve 48’li akrilik boya setleri birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Hem çalışmalarınızda istediğiniz renk seçimini kolaylıkla yapabileceğiniz renklerin olması hem de daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulması açısından akrilik boya setleri oldukça önemlidir. 

Akrilik boya setleri ile çocukların, gençlerin ve öğrencilerin resim sanatına olan ilgisini artırabilir hem de toplumsal anlamda sanatın yaygınlaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hobi amaçlı sanatsal çalışmalar yapan herkes için akrilik boya setleri büyük avantajlar sağlamaktadır. 

Akrilik boya setleri hem kullanışlı hem de değer açısından üstün kalitededir. Öte yandan akrilik boya setleri uzun ömürlüdür ve defalarca boya almak durumunda kalmazsınız. Bir de akrilik boya setleri farklı sayıda boyalardan oluştuğu için kendinize uygun olan akrilik boya setine sahip olabilirsiniz.

Akrilik boya setleri kendi içerisinde farklılık gösterebilmektedir. Vincent akrilik boya seti, Cadence akrilik boya seti, Pebeo akrilik boya seti ve hobi akrilik boya setleri en çok talep gören akrilik boya setleridir. 

Akrilik Boya Seti Fiyatları Nasıldır?

Akrilik boya seti almak için her şeyden önce akrilik boya türünü seçmelisiniz. Akrilik boya set fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. 12’li akrilik boya seti ile 24’lü akrilik boya setinin fiyatları farklıdır. Dolayısıyla fiyatı belirleyen en önemli faktör set içerisindeki akrilik boyaların sayısıdır.    

Akrilik boya set olarak satın alındığında daha ekonomik olacağını bilmelisiniz. Tek tek alınan akrilik boyalar daha maliyetli olmaktadır. Akrilik boya başlangıç seti olarak Vincent 12’li akrilik boya seti tercih edilebilir.