GOLDEN SOFLAT MATTE ACRYLICS 59ML S7 COBALT TEAL

Marka
Ürün Kodu : GOLDEN-6645-2
294,00 TL
235,20 TL %20 İndirimli
12 X 21,59 taksit seçenekleri ile
Akışkan bir kıvama sahip olan boya, kururken olağanüstü bir kapatıcılık ve tesviye (pürüssüzleştirme) kabiliyeti sunar. Bu eşsiz kalite kombinasyonu sadece Golden SoFlat Mat Akrilik Renklerinde bulunabilir.
 
Sanatçılar, matlığı ve opaklığı nedeniyle yüzyıllardır guaj kullanmışlardır, ancak doğal olarak hassas boya filmi ile sınırlandırılmıştır. SoFlat, kadifemsi pürüzsüz, dayanıklı bir yüzey sağlayarak bu sınırlamaların ötesine geçer. SoFlat'ın avantajları, diğer akrilik boyalar ve medium uyumluluğu ile genişletilir ve elde edilebilecek yaratıcı efektler yelpazesini arttırır.
 
SoFlat'ın belki de en önemli özelliği kalitenin kendisidir. Tüm GOLDEN Akriliklerle aynı profesyonel standartlar kullanılarak üretildiğinden ve rakipsiz hizmet ve desteğimizle desteklendiğinden, bu profesyonel sanatçı renklerinin performansına ve tutarlılığına güvenebilirsiniz.
 
Opaklık ve Kapsam
Bu saf renk efekti için çabalarken, mümkün olduğunca az kat halinde tam yoğunlukta eşit olarak aşağı inen bir boyaya ihtiyacınız var. Bazı pigmentler doğal olarak şeffaf olsa da, SoFlat, bu renklerden normalde akrilik boyalarda bulunandan daha fazla opaklık sağlayan benzersiz bir formülasyona sahiptir.
 
TESVİYE
Belki de en belirgin kalite ve SoFlat'a en özgün olan, boyaların doğal tesviye kalitesidir. Boya, fırçalandıktan sonra gevşer ve kesintisiz zengin mat renkli alanlar için fırça darbelerinin görünümünü en aza indirmeyi kolaylaştırır.
 
MAT
Sanatçılar her zaman mat rengin esrarengiz kalitesine ilgi duymuştur ve SoFlat, her rengin derinliğinin ve yoğunluğunun merkezde olmasını sağlayan parlamayan bir yüzey sunar.

Popüler Ürünler