GOLDEN ACRYLIC MEDIUM 473 ML HEAVY GEL GLOSS

Marka
Ürün Kodu : GLDNMED473-3050
GOLDEN ACRYLIC MEDIUM 473 ML HEAVY GEL GLOSS
 
Yoğun Akriliklerinden daha kalın, bu jeller sert ve yarı saydam tutunma sağlar Kalınlaşma, renkleri uzatma, parlaklığı değiştirme ve akrilik boyanın yarı saydamlığını arttırma için idealdirler yoğunluğu arttırmak için onları renklerle karıştırın.golden jelleri tüm sanatsal akrilik boyalarla kullanabilirsiniz Parlak, Mat ve Yarı Parlak olarak bulunur.
 
Satıştaki gramajlar: 237ml – 473ml (Made in USA)
 
Golden Gel Mediums, Heavy Gel Gloss Sanatçılara farklı doku oluşturulabilmesinin birçok yolunu sunar. Değişik şekillerde dökülebilirlik ve uygulanabilirlik sağlar. Ürünün özelliklerine göre parlaklık matlık ve saten bir etki oluşturulabilmenizi sağlar. Zemin oluşturmak, boyaları esnekleştirmek ve yüzeyleri değiştirmek için kullanılabilirler. Bazı jeller, eşsiz yansıtıcı, pürüzlü veya emici yüzey özellikleri sağlayan ponza, cam veya akrilik granülleri içerir.
Jeller, akrilik boyaya benzer% 100 akrilik polimerlerden oluştukları için renksiz boya olarak düşünülebilir. Kolaj ve  film tabakası oluşturmakta kullanılan farklı jellerde mevcuttur.kimyasallara, suya ve ultraviyole ışığına karşı mükemmel esneklik ve direnç sağlayan yapışkanlar olarak da kullanılabilirler.